V januári sa deti v Ružinove určite zabavia

 

Prvý mesiac v roku 2019 je bohatý aj na viaceré aktivity ako stvorené pre našich najmenších. Niektoré akcie v Ružinove sa už uskutočnili, no máme pre vás pozvánky na štyri akcie, ktoré by ste si rozhodne nemali nechať ujsť. Máte radi rozprávky, tvorivú dielňu, karneval či si radi zaspievate so svojimi ratolesťami na obľúbené pesničky? Tak tento článok je pre vás.
 
V utorok 8. januára ste si mohli pozrieť v SD Prievoz nový projekt podvečerného čítania pre deti – Čitárnička. Dom kultúry Ružinov po rozprávke Lomidrevo (13. januára) uvedie v nedeľu 20. januára o 10.30 rozprávku Snehuliačikovia. Vstupné sú tri eurá. Ešte dva dni predtým, v piatok, vás pozývame do Spoločenského domu Prievoz, kde sa dozviete, že gombíky neslúžia len na zapínanie svetríkov či košieľok, ale dá sa s nimi spraviť veľa zaujímavých vecí. 
Podujatie je zadarmo, z kapacitných dôvodov sa treba nahlásiť na e-mail dana.plaskova@cultusruzinov.sk.
 
V nedeľu 27. januára sa od 15.00 do 18.00 uskutoční v DK Ružinov Ružinovský detský karneval. „Prečo by si fašiangy mali užívať len dospelí?“ Lákajú na akcie usporiadatelia.
 
Nuž a ak radi spievate, príďte do DK Ružinov v stredu 30. januára od 16.00, keď vystúpi PACI PAC.
„Na našich koncertoch pre detičky zahráme najobľúbenejšie pesničky z prvého CD a DVD Paci Pac, druhého CD a DVD, ktoré je známe pod názvom Pesničková encyklopédia a zaznejú aj novinky z nášho aktuálneho CD Paci Pac Deťom. Nebude chýbať vodník Ferko, spolu s deťmi si zaskáčeme na Opicu, zadupeme na Slona, povozíme sa na Vláčiku a zatlieskame známy hit Ťapy Ťap,“ pozývajú organizátori. Vstupenky v hodnote osem eur si môžete kúpiť na predpredaj.sk.
 
O pripravovaných akciách pre deti informovala oficiálna stránka mestskej časti Bratislava-Ružinov ruzinov.sk.
 
 
Buček
Foto: ilustračná foto

Retronoviny - dobré noviny pre dobrých ľudí z Ružinova
Evid. č.: EV 4454/11 - ISSN 1338-5739
Vydáva WEON group, a.s.

Design & programming by MK Advertising