Po ročnej pauze tu máme opäť RETRO RUN!

Veľmi sa z toho tešíme, a preto sme pre všetkých milovníkov behu pripravili v sobotu 25. mája 2024 už šiesty ročník RETRO RUNU.  
 
Novému EKO šatu sme ostali verní, a preto aj tento rok počas celého podujatia budeme minimalizovať odpad, a aj ten, ktorý vznikne, poctivo vytriedime. Plastovým fľašiam v cieli odzvonilo a na našej „občerstvovačke“ nenájdeš žiadne balené potraviny, všetko bude čerstvé, chutné a z lokálnych zdrojov. Dokonca aj medaila bude EKO. Je vyrobená z recyklovaného plastu v kombinácii s oceánskym plastom.
 
Zoberte svojich kamarátov, kolegov, rodinu a príďte spraviť niečo pre seba a pre svoje zdravie. Na všetkých čaká beh na 5 km a 10 km tratiach. A nebudú chýbať ani detské behy.
 
Hlavnými partnermi podujatia sú VUJE, Retro sport & wellness a hlavným partnerom detských behov je Ježko Bežko.  Podujatie sa koná pod záštitou primátora mesta Bratislava Matúša Valla.
 
EKO ambasádorom je už tradične naša pravá ruka Alexandra Madrová z organizácie PLANET LOVER, ktorá pre všetky súťaženia chtivé deti pripravila EKO olympiádu. Ambasádormi športového podujatia musia byť, samozrejme, športovci, a tak tento rok opäť privítame Adama a Andreasa Žampovcov. 
 
Pre víťazov v každej kategórii sme pripravili hodnotné 
a atraktívne ceny. Každý účastník podujatia sa môže tešiť na štartovací balíček, v ktorom nájde drobnosti od našich partnerov, ale najmä EKO pohárik, ktorý môžete do slova „strčiť do vrecka“ a bežať.
 
Tento rok sme sa naším behom rozhodli podporiť RATA centrum, preto euro z každého štartovného odovzdáme práve tomuto terapeuticko-vzdelávaciemu centru pre deti s poruchami autistického spektra, ADHD a inými vývinovými poruchami. 
 
Všetci ste u nás v RETRE vítaní. Poďte si spolu zabehať, povzbudzovať, zabaviť sa a zoznámiť sa so zaujímavými ľuďmi, nájdite si čas, ktorý strávite ako rodina spoločne.
 
Tešíme sa na vás!
 
Tím RETRO RUN

Retronoviny - dobré noviny pre dobrých ľudí z Ružinova
Evid. č.: EV 4454/11 - ISSN 1338-5739
Vydáva WEON group, a.s.

Design & programming by MK Advertising