Opernball v Ružinove

 

Elegantné dámy v róbach, šarmantní páni v oblekoch. Dom kultúry Ružinov zaplavila 12. januára samá noblesa. Konal sa tu totiž už 8. ročník obľúbeného Plesu
Ružinovčanov.
 
Slovenskú fašiangovú sezónu tradične otvára Ples v opere. V polovici januára naň pekne nadviazal aj v poradí 8. ples Ružinovčanov, ktorý naservíroval hosťom nádherný program. Tento rok priniesol tému obľúbenej a ostro sledovanej spoločenskej udalosti – Wiener Opernball. Hostia sa tak aspoň na chvíľu preniesli do prostredia, ktoré prináša elegantnú a vznešenú zábavu.
Na úvod sa predstavil sólista opery Slovenského národného divadla Jozef Kundlák. Po speve vyrážajúcom dych predviedli talentované žiačky Tanečného konzervatória Evy Jaczovej v Bratislave Hodinový valčík z baletu Coppélia. O ukážku tanca debutantov sa tentoraz postaral ružinovský tanečno-športový klub M+M Bratislava. Jedinečná kapela Gatsby Sounds, ktorá zahviezdila ako hosť večera, ponúkla svoj neopakovateľný repertoár. Odzneli svetové hity i obľúbené piesne z domácej scény. Zábava sa tak hosťom ponúkla priam na podnose.
Ani tohtoročný Ples Ružinovčanov milovníkov tanečnej zábavy nesklamal. Okrem obvyklého viedenského valčíka sa mohli tešiť aj z predvedenia iných svojich obľúbených tanečných variácií.
Miesto pre svoje kreácie si mohli vybrať dokonca v rámci dvoch parketov. Na hlavnom pódiu zabavila prítomných Ľudo Kuruc Big Band, na druhom parkete vo veľkej sále hral do tanca DJ Jaro.
Účastníci sa celú noc poriadne bavili a pri odchode si pochvaľovali nielen hudbu, ale aj skvelé občerstvenie. Už teraz sa môžu tešiť na 9. ples Ružinovčanov, ktorý určite opäť prinesie nezabudnuteľnú
zábavu.
 
FT
Foto: ruzinov.sk

Retronoviny - dobré noviny pre dobrých ľudí z Ružinova
Evid. č.: EV 4454/11 - ISSN 1338-5739
Vydáva WEON group, a.s.

Design & programming by MK Advertising