Jackuliak, Oňová, Tlučková a ďalší v Ružinove

 

Máte radi Katku Brychtovú, Gizku Oňovú, Zuzanu Tlučkovú alebo Juditu Hansman? Prípadne obľubujete Jacka Janckuliaka či Matúša Kvietika? Televízne hviezdy zo seriálov Sestričky, Susedia, Búrlivé víno, ako aj najznámejšia svokra prichádzajú do Ružinova.
 
Vidieť ich môžete naživo na jednotlivých predstaveniach v našej mestskej časti.
 
KLIMAKTÉRIUM… a čo? To je názov predstavenia, ktoré uvidíte v Dome kultúry Ružinov v piatok 18. aj vo štvrtok 31. januára (zhodne o 19.00). Predstaví sa hviezda ikonického seriálu Susedia Zuzana Tlučková, ktorá si zahrá po boku Katky Brychtovej či Gizky Oňovej. Bude to komédia s pesničkami o ženách, ktorým nič nie je sväté. Vstupenky môžete získať v sieti Ticketportal v rozmedzí 12 – 15 eur. Predstavenie je vhodné pre divákov od 15 rokov.
 
Jacek Jackuliak – obľúbený Igor so seriálu Búrlivé víno – bude účinkovať spolu s Juditou Hansman (vystupovala napríklad v seriáloch Tajné životy, Odsúdené či Milenky) v Molièrovej hre Lakomec z dielne Prešporského divadla. Kto zmeškal predstavenie 14. januára, nič sa nedeje. Stále je k dispozícii termín v nedeľu 27. januára o 19.00 v Spoločenskom dome Nivy na Súťažnej ulici. Vstupenky sa dajú rezervovať prostredníctvom e-mailovej adresy presporskedivadlo@gmail.com.
 
Matúš Kvietik (sexi záchranár Dan zo seriálu Sestričky či talentovaný lekár Juraj v seriáli Kukučka) stvárni jednu z hlavných úloh v hre o sexualite, alibizme a premenlivosti lásky – Vták. Hrajú aj Vladislav Plevčík, Lucia Lapišáková či Laco Kerata. Príďte do Domu kultúry Ružinov vo štvrtok 24. januára alebo v pondelok 28. januára (zhodne o 19.00). Vstupenky v hodnote 15 eur sú k dispozícii v sieti Ticketportal. Predstavenie je vhodné pre divákov od 15 rokov.
 
red

Retronoviny - dobré noviny pre dobrých ľudí z Ružinova
Evid. č.: EV 4454/11 - ISSN 1338-5739
Vydáva WEON group, a.s.

Design & programming by MK Advertising